Pirelli Winter Sottozero 3 225/60 R18 104H Fp A2A M+S 3Pmsf
ElADÁS MÁR VÉGET ÉRT
| Gumiabroncs szélesség: | 225 |
|---|---|
| Gumiabroncs magasság: | 60 |
| Gumiabroncs átmérő: | R18 |
| Felhasználás: | 4X4/SUV |
| Teherbírási index LI: | 104 - teherbírás 900kg |
| Gyorsasági index SI: | H - 210km/h |
| Futófelület: | WINTER SOTTOZERO 3 |
| Gördülési ellenállás: | C |
| Nedves tapadóképesség: | B |
| Erősített oldalfalú XL: | IGEN |
| FR - peremvédős abroncs: | IGEN |
| Szezon: | Téli |
| Zajszint osztály: | B |
| Jegyzet: | FP A2A M+S 3PMSF |
| Gyártó: | PIRELLI |
| 4X4 / SUV: | IGEN |
| Raktár: | PNUSRVS |
| Tájékoztató tömeg: | 11.98kg |


![[Obr.: 10/20/60/5-pirelli-winter-sottozero-3-225-60-r18-104h-fp-a2a-m-s-3pmsf-1697613469.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/10/20/60/5-pirelli-winter-sottozero-3-225-60-r18-104h-fp-a2a-m-s-3pmsf-1697613469.jpg)
