LED CANBUS PRO sorozat PY21W 4x3030 SMD sárga színű 12V 24V AMIO-03584
ElADÁS MÁR VÉGET ÉRT
| Marka: | AMiO |
|---|---|
| Izzó Típus: | PY21W |
| Foglalat típus: | BAU15S |
| Typ balenia: | 2ks |
| Feszültség (V): | 12-24V |
| Technológia: | LED |
| Elhelyezés: | A féklámpákhoz / Az első irányjelzőkhöz / A hátsó irányjelzőkhöz |
| Svietivosť(lumeny): | 300lm |
Kapcsolódó termékek
Izzó Típus: D2S
Foglalat típus: P32d-2
Fény Szín: 5500K
Foglalat típus: P32d-2
Fény Szín: 5500K
5 910 Ft
Izzó Típus: D2R
Foglalat típus: P32d-3
Fény Szín: 4300K
Foglalat típus: P32d-3
Fény Szín: 4300K
5 600 Ft


![[Obr.: 10/93/78/2-led-canbus-pro-series-py21w-4x3030-smd-amber-12v-24v-amio-03584-1717809367.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/10/93/78/2-led-canbus-pro-series-py21w-4x3030-smd-amber-12v-24v-amio-03584-1717809367.jpg)



