Osram LEDriving HL EASY H7/H18 12V PX26d/PY26d 6000K 2db 64210DWESY2-2HB

Információ a termékről
Osram LEDriving HL EASY H7/H18 12V PX26d/PY26d 6000K 2db 64210DWESY2-2HB
Az Osram LEDriving HL EASY modern LED csereizzók 6000 K színhőmérséklettel, amelyek stílusos és erős fehér fényt biztosítanak. Kompakt kialakításának és plug & play megoldásának köszönhetően nincs szükség adapterekre vagy burkolatokra, így a telepítés rendkívül egyszerű. Az Osram először kínálja ezeket az LED izzókat praktikus Hard Cover Box csomagolásban.
Főbb előnyök:
✅ Stílusos fehér fény (6000 K) – modern megjelenés az autójának
✅ Hosszú élettartam – jelentősen hosszabb élettartam a halogén izzókhoz képest
✅ Optimális fényelosztás – jobb láthatóság vakítás nélkül
✅ Magas fényerő – stabil fényáram hosszabb használat után is
✅ Egyszerű telepítés – valódi plug & play megoldás
Műszaki adatok:
Színhőmérséklet: 6000 K (hideg fehér)
Tápfeszültség: 12V
Teljesítmény: 16,2W
Foglalat: H7/H18 (PX26d/PY26d)
Garancia: 2 év
Jóváhagyás: nem
Figyelem: Ez a termék nem engedélyezett közúti használatra.
| Marka: | OSRAM |
|---|---|
| Izzó Típus: | H7 |
| Foglalat típus: | PX26d |
| Typ balenia: | 2ks |
| Feszültség (V): | 12V |
| Teljesítmény (W): | 16.2W |
| Fény Szín: | 6000K |
| Technológia: | LED |
| Elhelyezés: | Denné svietenie / Dialkové / Hmlovky / Stretávacie predné |
Kapcsolódó termékek
Foglalat típus: P32d-2
Fény Szín: 5500K
Foglalat típus: P32d-3
Fény Szín: 4300K
Foglalat típus: PGJ19-1, PGJ19-5, PGJ19-2
Fény Szín: 4300K
Foglalat típus: P22D
Fény Szín: 4300K


![[Obr.: 11/32/56/5-osram-ledriving-hl-easy-h7-h18-12v-px26d-py26d-6000k-2ks-64210dwesy2-2hb-1740651745.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/11/32/56/5-osram-ledriving-hl-easy-h7-h18-12v-px26d-py26d-6000k-2ks-64210dwesy2-2hb-1740651745.jpg)

