Chevrolet Camaro - A1XC Hátsó kipufogódob keresztirányú jobb/bal kimenettel 2 kipufogószeleppel - 2x100 25-ös típus jobb/bal

Információ a termékről
Rozsdamentes acél kipufogó-alkatrész a német FOX gyártótól – a következő járműhöz:Chevrolet Camaro
Rozsdamentes acélból - Szerelési anyaggal együtt - Végcsöveink mind fényes ezüst színűek, kézzel polírozottak a magasfényű megjelenés érdekében
| Motorizáció: | 6,2l 333kW |
| Gyártási év: | 2018 |
| Csőkeresztmetszet: | 70mm |
| Engedély: | EG tanúsítvány (bejegyzésmentes) |
ID: 5227471
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Autó márka: | Chevrolet |
| Modell: | Camaro |
| Típus: | yoc 2018 - 6,2l 333kW |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 11/50/98/5-chevrolet-camaro-a1xc-koncovy-tlmic-priecny-vystup-vpravo-vlavo-s-2-vyfukovymi-klapkami-2x100-typ-25-vpravo-vlavo-1753276120.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/11/50/98/5-chevrolet-camaro-a1xc-koncovy-tlmic-priecny-vystup-vpravo-vlavo-s-2-vyfukovymi-klapkami-2x100-typ-25-vpravo-vlavo-1753276120.jpg)



