Smart Fortwo 453 hátsó kipufogódob keresztben jobb/bal kimenettel, beleértve a flexibilis csövet - 1x70 24-es típus jobb/bal

Információ a termékről
Rozsdamentes acél kipufogó-alkatrész a német FOX gyártótól – a következő járműhöz:Smart Fortwo 453
Rozsdamentes acélból - Beleértve a szerelési anyagokat - Végcsöveink mind fényes ezüst színűek, kézzel polírozottak magas fényűre
| Motor: | 0,9l 66kW 1,0l 45/52kW |
| Megjegyzés: | A lökhárítót ki kell vágni |
| Csőkeresztmetszet: | 40mm |
| Engedély: | EG-tanúsítvány (bejegyzésmentes) |
ID: 5227730
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Autó márka: | Smart |
| Modell: | Fortwo 453 |
| Típus: | 0,9l 66kW 1,0l 45/52kW |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 11/51/54/8-smart-fortwo-453-koncovy-tlmic-priecny-vystup-vpravo-vlavo-vratane-flexibilneho-dielu-1x70-typ-24-vpravo-vlavo-1753276192.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/11/51/54/8-smart-fortwo-453-koncovy-tlmic-priecny-vystup-vpravo-vlavo-vratane-flexibilneho-dielu-1x70-typ-24-vpravo-vlavo-1753276192.jpg)

