Audi A3 - 8V Sportback quattro Végdoboz Kimenet jobb/bal - 2x90 Típus 25 jobb/bal

Információ a termékről
Rozsdamentes acél kipufogó-alkatrész a német FOX gyártótól – a következő járműhöz:Audi A3/ S3
Rozsdamentes acélból - Tartalmazza a szerelési anyagokat - Kipufogóvégeink mind fényes ezüst színűek, kézzel polírozottak a magas fényű megjelenés érdekében
| Motor: | 1,8l 132kW 2,0l 140kW |
| Gyártási év: | 2014-től |
| Megjegyzés: | Megfelel a Rieger lökhárító RIE00088182 vagy RIE00088172 (S-Line) vagy Audi S3 lökhárítóhoz - Nem alkalmas vonóhoroggal rendelkező modellekhez |
| Csőkeresztmetszet: | 70mm |
| Engedély: | EG-tanúsítvány (bejegyzésmentes) |
ID: 5227296
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Autó márka: | Audi |
| Modell: | A3/ S3 |
| Típus: | 8V from 2012 |
| Típus 2: | Sportback |
| Típus 3: | 1,8l + 2,0l quattro VFL |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 11/51/55/3-audi-a3-8v-sportback-quattro-koncovy-tlmic-vyfuku-vystup-vpravo-vlavo-2x90-typ-25-vpravo-vlavo-1753276016.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/11/51/55/3-audi-a3-8v-sportback-quattro-koncovy-tlmic-vyfuku-vystup-vpravo-vlavo-2x90-typ-25-vpravo-vlavo-1753276016.jpg)