HANKOOK WINTER I*CEPT EVO3X W330A 305/35 R21 109V
ElADÁS MÁR VÉGET ÉRT

Információ a termékről
Téli gumiabroncs HANKOOK WINTER I*CEPT EVO3X W330A 305/35 R21 109VAz energiahatékonysági címkét itt találja: Zobraziť v databáze EPREL
| Gumiabroncs szélesség: | 305 |
|---|---|
| Gumiabroncs magasság: | 35 |
| Gumiabroncs átmérő: | R21 |
| Felhasználás: | 4X4 / SUV |
| Teherbírási index LI: | 109 - teherbírás 1030kg |
| Gyorsasági index SI: | V - 240km/h |
| Futófelület: | WINTER I CEPT EVO3X W330A |
| Gördülési ellenállás: | D |
| Nedves tapadóképesség: | B |
| Zajszint (dB): | 75 |
| Erősített oldalfalú XL: | IGEN |
| Szezon: | Téli |
| Zajszint osztály: | B |
| Energetikai címke: | https://eprel.ec.europa.eu/qr/616897 |
| Jegyzet: | M+S WITH SNOWFLAKE |
| Gyártó: | HANKOOK |
| 4X4 / SUV: | IGEN |
| Raktár: | IH |
| Tájékoztató tömeg: | 9.5kg |
Kapcsolódó termékek
Gördülési ellenállás(fogyasztás): -
Nedves tapadóképesség: -
Zajszint (dB): -
Nedves tapadóképesség: -
Zajszint (dB): -
70 910 Ft


![[Obr.: 11/61/24/1-hankook-winter-i-cept-evo3x-w330a-305-35-r21-109v-1760723135.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/11/61/24/1-hankook-winter-i-cept-evo3x-w330a-305-35-r21-109v-1760723135.jpg)