Zestino 07A Acrova 265/35 R18 SOFT PRO TW140
| Márka: | Zestino |
|---|---|
| Modell: | 07A 265/35 R18 - SOFT PRO |
| Típus: | 07A |
| A keverék típusa: | 07A Acrova (SOFT PRO) |
| Sebesség és terhelési index: | 93W |
| Poznámka: | Update 2026 |
| Felhasználás: | Drift - Ultimate Grip |
| Keverék keménysége: | SOFT |
| Szélesség: | 265 |
| Magasság: | 35 |
| Átmérő: | R18 |
| Treadwear: | TW 140 |
Kapcsolódó termékek
• W3 (SZUPER PUHA vizes útra) RALLY (WET) Ideális üzemi hőmérsékletű keverék 0-30 °C, Treadwear 50
Certifikát "E"
Certifikát "E"
44 870 Ft
• S3 (KÖZEPES) DRIFT (MAGAS TAPADÁS) ideális üzemi hőmérséklet a keverékhez 40-120 °C Treadwear 220
Tanúsítvány "E"
Tanúsítvány "E"
45 470 Ft


![[Obr.: 11/82/24/4-zestino-07a-acrova-265-35-r18-soft-pro-tw140-1769615690.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/11/82/24/4-zestino-07a-acrova-265-35-r18-soft-pro-tw140-1769615690.jpg)
