Zestino 07A Acrova 285/35 R18 MED MAX TW240
| Márka: | Zestino |
|---|---|
| Modell: | 07A 285/35 R18 - MED MAX |
| Típus: | 07A |
| A keverék típusa: | 07A Acrova (MED MAX) |
| Sebesség és terhelési index: | 97W |
| Poznámka: | Update 2026 |
| Felhasználás: | Drift - High grip |
| Keverék keménysége: | MEDIUM |
| Szélesség: | 285 |
| Magasság: | 35 |
| Átmérő: | R18 |
| Treadwear: | TW 240 |
Kapcsolódó termékek
• W3 (SZUPER PUHA vizes útra) RALLY (WET) Ideális üzemi hőmérsékletű keverék 0-30 °C, Treadwear 50
Certifikát "E"
Certifikát "E"
44 870 Ft
• S3 (KÖZEPES) DRIFT (MAGAS TAPADÁS) ideális üzemi hőmérséklet a keverékhez 40-120 °C Treadwear 220
Tanúsítvány "E"
Tanúsítvány "E"
45 470 Ft


![[Obr.: 11/82/25/2-zestino-07a-acrova-285-35-r18-med-max-tw240-1769615697.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/11/82/25/2-zestino-07a-acrova-285-35-r18-med-max-tw240-1769615697.jpg)
