HANKOOK VENTUS S1 EVO3 SUV K127A 285/35 R23 107Y
ElADÁS MÁR VÉGET ÉRT

Információ a termékről
Nyári gumiabroncs HANKOOK VENTUS S1 EVO3 SUV K127A 285/35 R23 107YAz energiahatékonysági címkét itt találja: Zobraziť v databáze EPREL
| Gumiabroncs szélesség: | 285 |
|---|---|
| Gumiabroncs magasság: | 35 |
| Gumiabroncs átmérő: | R23 |
| Felhasználás: | 4X4/SUV |
| Teherbírási index LI: | 107 - teherbírás 975kg |
| Gyorsasági index SI: | Y - 300km/h |
| Futófelület: | VENTUS S1 EVO3 SUV K127A |
| Gördülési ellenállás: | C |
| Nedves tapadóképesség: | A |
| Zajszint (dB): | 73 |
| Erősített oldalfalú XL: | IGEN |
| Szezon: | Nyári |
| Zajszint osztály: | B |
| Energetikai címke: | https://eprel.ec.europa.eu/qr/500343 |
| Jegyzet: | NO M+S |
| Gyártó: | HANKOOK |
| 4X4 / SUV: | IGEN |
| Raktár: | IH |
| Tájékoztató tömeg: | 9.5kg |


![[Obr.: 11/85/25/7-hankook-ventus-s1-evo3-suv-k127a-285-35-r23-107y-1762794333.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/11/85/25/7-hankook-ventus-s1-evo3-suv-k127a-285-35-r23-107y-1762794333.jpg)