HANKOOK VENTUS S1 EVO3 SUV K127A 295/45 R20 114Y
ElADÁS MÁR VÉGET ÉRT

Információ a termékről
Nyári gumiabroncs HANKOOK VENTUS S1 EVO3 SUV K127A 295/45 R20 114YAz energiahatékonysági címkét itt találja: Zobraziť v databáze EPREL
| Gumiabroncs szélesség: | 295 |
|---|---|
| Gumiabroncs magasság: | 45 |
| Gumiabroncs átmérő: | R20 |
| Felhasználás: | 4X4/SUV |
| Teherbírási index LI: | 114 - teherbírás 1180kg |
| Gyorsasági index SI: | Y - 300km/h |
| Futófelület: | VENTUS S1 EVO3 SUV K127A |
| Gördülési ellenállás: | C |
| Nedves tapadóképesség: | A |
| Zajszint (dB): | 75 |
| Erősített oldalfalú XL: | IGEN |
| Szezon: | Nyári |
| Zajszint osztály: | B |
| Energetikai címke: | https://eprel.ec.europa.eu/qr/500388 |
| Jegyzet: | NO M+S |
| Gyártó: | HANKOOK |
| 4X4 / SUV: | IGEN |
| Raktár: | IH |
| Tájékoztató tömeg: | 9.5kg |
Kapcsolódó termékek
Gördülési ellenállás(fogyasztás): -
Nedves tapadóképesség: -
Zajszint (dB): -
Nedves tapadóképesség: -
Zajszint (dB): -
70 910 Ft


![[Obr.: 11/85/36/1-hankook-ventus-s1-evo3-suv-k127a-295-45-r20-114y-1762794356.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/11/85/36/1-hankook-ventus-s1-evo3-suv-k127a-295-45-r20-114y-1762794356.jpg)