HANKOOK ION GT SUV IK41A 235/60 R18 107H
ElADÁS MÁR VÉGET ÉRT

Információ a termékről
Nyári gumiabroncs HANKOOK ION GT SUV IK41A 235/60 R18 107HAz energiahatékonysági címkét itt találja: Zobraziť v databáze EPREL
| Gumiabroncs szélesség: | 235 |
|---|---|
| Gumiabroncs magasság: | 60 |
| Gumiabroncs átmérő: | R18 |
| Felhasználás: | 4X4/SUV |
| Teherbírási index LI: | 107 - teherbírás 975kg |
| Gyorsasági index SI: | H - 210km/h |
| Futófelület: | ION GT SUV IK41A |
| Gördülési ellenállás: | A |
| Nedves tapadóképesség: | A |
| Zajszint (dB): | 69 |
| Erősített oldalfalú XL: | IGEN |
| Szezon: | Nyári |
| Zajszint osztály: | A |
| Energetikai címke: | https://eprel.ec.europa.eu/qr/2242140 |
| Jegyzet: | NO M+S |
| Gyártó: | HANKOOK |
| 4X4 / SUV: | IGEN |
| Raktár: | IH |
| Tájékoztató tömeg: | 9.5kg |
Kapcsolódó termékek
Gördülési ellenállás(fogyasztás): -
Nedves tapadóképesség: -
Zajszint (dB): -
Nedves tapadóképesség: -
Zajszint (dB): -
70 910 Ft


![[Obr.: 11/85/74/1-hankook-ion-gt-suv-ik41a-235-60-r18-107h-1762794386.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/11/85/74/1-hankook-ion-gt-suv-ik41a-235-60-r18-107h-1762794386.jpg)