MICHELIN PILOT SPORT 4 S 275/40R19 105Y
ElADÁS MÁR VÉGET ÉRT
| Gumiabroncs szélesség: | 275 |
|---|---|
| Gumiabroncs magasság: | 40 |
| Gumiabroncs átmérő: | R19 |
| Felhasználás: | SZEMÉLY |
| Teherbírási index LI: | 105 - teherbírás 925kg |
| Gyorsasági index SI: | Y - 300km/h |
| Futófelület: | PILOT SPORT 4S |
| Gördülési ellenállás: | C |
| Nedves tapadóképesség: | B |
| Zajszint (dB): | 71 |
| Erősített oldalfalú XL: | IGEN |
| Szezon: | Nyári |
| Zajszint osztály: | B |
| Energetikai címke: | https://eprel.ec.europa.eu/qr/1305391 |
| Jegyzet: | MO1A, NO M+S |
| Gyártó: | MICHELIN |
| SZEMÉLY: | IGEN |
| Raktár: | IH |
| Tájékoztató tömeg: | 13kg |
Kapcsolódó termékek
Gördülési ellenállás(fogyasztás): -
Nedves tapadóképesség: -
Zajszint (dB): -
Nedves tapadóképesség: -
Zajszint (dB): -
70 910 Ft


![[Obr.: 11/87/50/4-michelin-pilot-sport-4-s-275-40r19-105y-1762796607.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/11/87/50/4-michelin-pilot-sport-4-s-275-40r19-105y-1762796607.jpg)

