K&N légszűrő - 33-2085

Információ a termékről
K&N légszűrő - 33-2085A K&N légszűrő az eredeti airbox szűrőjének közvetlen helyettesítője.
Egyszerűen beszerelhető a gyári szűrő cseréjével.
Nagy légáramlás és kiváló szűrés
Növeli a motor teljesítményét és javítja a gyorsulást
Tisztítható és újra felhasználható (tisztítási intervallum kb. 80 000 km, a használati körülményektől függően)
K&N garancia akár 1 millió km-ig
Úgy tervezték, hogy a jármű teljes élettartamán át használható legyen
Motorkímélő védelem és K&N csúcsminőségű szűrés:
A K&N légszűrőket úgy tervezték, hogy nagyon magas, gyakorlatilag korlátozás nélküli légáteresztő képességet biztosítsanak, miközben olyan szűrési szintet tartanak, amely hosszú motorélettartamot garantál.
Cserélhető légszűrőink általában 1–8 LE teljesítménynövekedést eredményeznek.
Ezek a nagy áteresztőképességű pamutszűrők tisztíthatók, többször felhasználhatók, és úgy készültek, hogy a motor teljes élettartama alatt használhatók legyenek.
A K&N légszűrők négy–hat rétegű speciális pamutból állnak, amelyet két alumíniumhálóréteg közé préselnek. Ezt az anyagot ezután olajjal itatják át, hogy tovább javítsák a szűrési hatékonyságot.
Az eredmény egy olyan légszűrő, amely jelentősen több levegőt juttat a motorba, kiválóan kiszűri a szennyeződéseket, és a K&N tisztítókészlettel történő mosás és újraolajozás után számtalanszor újra felhasználható.
ID: 5473968
| EAN KOD: | 24153 |
|---|---|
| DRUH: | K&N légszűrő |
| Označenie výrobcu: | 33-2085 |
| Výška: | 1.125in [ 29 mm ] |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Počet v balení: | 1 |
| Tvar filtra: | PANEL – lapos |
| Filter Material: | Cotton Gauze |
| Množstvo oleja na obnovu filtra: | 0.99 oz [ 29 ml ] |
| Inner Wire: | No |
| Vonkajšia dĺžka: | 11.938in [ 303 mm ] |
| Vonkajšia šírka: | 5.188in [ 132 mm ] |
| Vzduchové filtre: | IGEN |
Alkalmas:
| AUTO DODGE 1992 Viper 8.0L V10 Benzin (2 potrebné) |
| AUTO DODGE 1993 Viper 8.0L V10 Benzin (2 potrebné) |
| AUTO DODGE 1994 Viper 8.0L V10 Benzin (2 potrebné) |
| AUTO DODGE 1995 Viper 8.0L V10 Benzin (2 potrebné) |
| AUTO DODGE 1996 Viper 8.0L V10 Benzin (2 potrebné) |
| AUTO DODGE 1997 Viper 8.0L V10 Benzin (2 potrebné) |
| AUTO DODGE 1998 Viper 8.0L V10 Benzin (2 potrebné) |
| AUTO DODGE 1999 Viper 8.0L V10 Benzin (2 potrebné) |
| AUTO DODGE 2000 Viper 8.0L V10 Benzin (2 potrebné) |
| AUTO DODGE 2001 Viper 8.0L V10 Benzin (2 potrebné) |
| AUTO DODGE 2002 Viper 8.0L V10 Benzin (2 potrebné) |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 12/94/0-vzduchovy-filter-k-n-33-2085-1677748141.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/12/94/0-vzduchovy-filter-k-n-33-2085-1677748141.jpg)



