K&N légszűrő - E-0940

Információ a termékről
K&N légszűrő - E-0940A K&N légszűrő az eredeti airbox szűrőjének közvetlen helyettesítője.
Egyszerűen beszerelhető a gyári szűrő cseréjével.
Nagy légáramlás és kiváló szűrés
Növeli a motor teljesítményét és javítja a gyorsulást
Tisztítható és újra felhasználható (tisztítási intervallum kb. 80 000 km, a használati körülményektől függően)
K&N garancia akár 1 millió km-ig
Úgy tervezték, hogy a jármű teljes élettartamán át használható legyen
Motorkímélő védelem és K&N csúcsminőségű szűrés:
A K&N légszűrőket úgy tervezték, hogy nagyon magas, gyakorlatilag korlátozás nélküli légáteresztő képességet biztosítsanak, miközben olyan szűrési szintet tartanak, amely hosszú motorélettartamot garantál.
Cserélhető légszűrőink általában 1–8 LE teljesítménynövekedést eredményeznek.
Ezek a nagy áteresztőképességű pamutszűrők tisztíthatók, többször felhasználhatók, és úgy készültek, hogy a motor teljes élettartama alatt használhatók legyenek.
A K&N légszűrők négy–hat rétegű speciális pamutból állnak, amelyet két alumíniumhálóréteg közé préselnek. Ezt az anyagot ezután olajjal itatják át, hogy tovább javítsák a szűrési hatékonyságot.
Az eredmény egy olyan légszűrő, amely jelentősen több levegőt juttat a motorba, kiválóan kiszűri a szennyeződéseket, és a K&N tisztítókészlettel történő mosás és újraolajozás után számtalanszor újra felhasználható.
ID: 5475060
| EAN KOD: | 68041 |
|---|---|
| DRUH: | K&N légszűrő |
| Označenie výrobcu: | E-0940 |
| Výška: | 7.375in [ 187 mm ] |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Počet v balení: | 1 |
| Vonkajší priemer: | 6.5in [ 165 mm ] |
| Tvar filtra: | Kúp |
| Filter Material: | Cotton Gauze |
| Množstvo oleja na obnovu filtra: | 1.3 oz [ 39 ml ] |
| Príruba: | None |
| Base vnútorný priemer: | 3.25in [ 83 mm ] |
| Uhol príruby: | 0 degrees |
| Dĺžka príruby: | 0in [ 0 mm ] |
| Vnútorný priemer: | 3.25in [ 83 mm ] |
| Air Filter Large End Diameter: | 6.5in [ 165 mm ] |
| Base Vonkajší priemer: | 6.5in [ 165 mm ] |
| Príruba vnútorný priemer: | 0in [ 0 mm ] |
| Inner Wire: | No |
| Vzduchové filtre: | IGEN |
Alkalmas:
| AUTO FORD 1994 Mustang 3.8L V6 Benzin |
| AUTO FORD 1994 Mustang GT 5.0L V8 Benzin |
| AUTO FORD 1994 Mustang SVT Cobra 5.0L V8 Benzin |
| AUTO FORD 1995 Mustang 5.0L V8 Benzin |
| AUTO FORD 1995 Mustang 3.8L V6 Benzin |
| AUTO FORD 1995 Mustang SVT Cobra 5.0L V8 Benzin |
| AUTO FORD 1996 Mustang 3.8L V6 Benzin |
| AUTO FORD 1997 Mustang 3.8L V6 Benzin |
| AUTO FORD 1998 Mustang 3.8L V6 Benzin |
| AUTO FORD 1999 Mustang 3.8L V6 Benzin |
| AUTO FORD 2000 Mustang 3.8L V6 Benzin |
| AUTO FORD 2001 Mustang 3.8L V6 Benzin |
| AUTO FORD 2002 Mustang 3.8L V6 Benzin |
| AUTO FORD 2003 Mustang 3.8L V6 Benzin |
| AUTO FORD 2004 Mustang 3.9L V6 Benzin |
| AUTO FORD 2004 Mustang 3.8L V6 Benzin |


![[Obr.: 13/03/4-vzduchovy-filter-k-n-e-0940-1677748312.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/13/03/4-vzduchovy-filter-k-n-e-0940-1677748312.jpg)

