K&N légszűrő - 33-2009

Információ a termékről
K&N légszűrő - 33-2009A K&N légszűrő az eredeti airbox szűrőjének közvetlen helyettesítője.
Egyszerűen beszerelhető a gyári szűrő cseréjével.
Nagy légáramlás és kiváló szűrés
Növeli a motor teljesítményét és javítja a gyorsulást
Tisztítható és újra felhasználható (tisztítási intervallum kb. 80 000 km, a használati körülményektől függően)
K&N garancia akár 1 millió km-ig
Úgy tervezték, hogy a jármű teljes élettartamán át használható legyen
Motorkímélő védelem és K&N csúcsminőségű szűrés:
A K&N légszűrőket úgy tervezték, hogy nagyon magas, gyakorlatilag korlátozás nélküli légáteresztő képességet biztosítsanak, miközben olyan szűrési szintet tartanak, amely hosszú motorélettartamot garantál.
Cserélhető légszűrőink általában 1–8 LE teljesítménynövekedést eredményeznek.
Ezek a nagy áteresztőképességű pamutszűrők tisztíthatók, többször felhasználhatók, és úgy készültek, hogy a motor teljes élettartama alatt használhatók legyenek.
A K&N légszűrők négy–hat rétegű speciális pamutból állnak, amelyet két alumíniumhálóréteg közé préselnek. Ezt az anyagot ezután olajjal itatják át, hogy tovább javítsák a szűrési hatékonyságot.
Az eredmény egy olyan légszűrő, amely jelentősen több levegőt juttat a motorba, kiválóan kiszűri a szennyeződéseket, és a K&N tisztítókészlettel történő mosás és újraolajozás után számtalanszor újra felhasználható.
ID: 5473925
| EAN KOD: | 13883 |
|---|---|
| DRUH: | K&N légszűrő |
| Označenie výrobcu: | 33-2009 |
| Výška: | 1.25in [ 32 mm ] |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Počet v balení: | 1 |
| Tvar filtra: | PANEL – lapos |
| Filter Material: | Cotton Gauze |
| Množstvo oleja na obnovu filtra: | 1.26 oz [ 37 ml ] |
| Inner Wire: | No |
| Vonkajšia dĺžka: | 10.188in [ 259 mm ] |
| Vonkajšia šírka: | 6.625in [ 168 mm ] |
| Vzduchové filtre: | IGEN |
Alkalmas:
| AUTO TOYOTA 1980 Cresta 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1981 Cressida 2.8L L6 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1981 Cresta 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1982 Cressida 2.8L L6 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1982 Cressida 2.0L L4 Benzin 109BHP |
| AUTO TOYOTA 1982 Cresta 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1983 Cressida 2.8L L6 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1983 Cressida 2.0L L4 Benzin 109BHP |
| AUTO TOYOTA 1983 Cresta 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1983 Masterace 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1984 Cressida 2.8L L6 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1984 Cressida 2.0L L4 Benzin 109BHP |
| AUTO TOYOTA 1984 Cresta 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1984 Masterace 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1984 Van 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1984 Pickup 2.4L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1985 Masterace 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1985 4Runner 2.4L L4 Benzin Turbo |
| AUTO TOYOTA 1985 Van 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1985 Pickup 2.4L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1986 Masterace 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1986 4Runner 2.4L L4 Benzin Turbo |
| AUTO TOYOTA 1986 Van 2.2L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1986 Pickup 2.4L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1987 Masterace 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1987 4Runner 2.4L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1987 Van 2.2L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1987 Pickup 2.4L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1988 Masterace 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1988 4Runner 2.4L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1988 Van 2.2L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1988 Pickup 2.4L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1989 Masterace 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1989 4Runner 2.4L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1989 Van 2.2L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1990 Masterace 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1991 Masterace 2.0L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1993 Spacia 2.2L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1994 Spacia 2.2L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1995 Spacia 2.2L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1996 Spacia 2.2L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1997 Spacia 2.2L L4 Benzin |
| AUTO TOYOTA 1998 Spacia 2.2L L4 Benzin |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 26/33/17-vzduchovy-filter-k-n-33-2009-1677748131.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/26/33/17-vzduchovy-filter-k-n-33-2009-1677748131.jpg)

