Felnikre való hosszabitott cinkezett tőcsavar M12x1,5 50mm (D1=13mm/9mm/50mm)
| Hosszúság: | 50mm |
|---|---|
| D1-Többélű: | D1=13mm |
| B: | 9mm |
| L: | 50mm |
| Menettípus: | M12x1,5 |
| Típus: | ŠTIFT |
| Szín választék: | SILVER |
| EAN: | M1215RE50F |
| Tőcsavar: | IGEN |
| Márka: | PRO-F |
| Anyag: | Vas kovácsolt |
| Menethossz: | od 50-59mm |
Kapcsolódó termékek
Típus A
Osztókör: 3x98
Középfurat: 55.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Osztókör: 3x98
Középfurat: 55.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Ft-tól 1 940
Több
Típus A
Osztókör: 3x98
Középfurat: 58.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Osztókör: 3x98
Középfurat: 58.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Ft-tól 1 940
Több
Típus A
Osztókör: 3x98
Középfurat: 58.1
+ Tőcsavarok M12 x 1.25
Osztókör: 3x98
Középfurat: 58.1
+ Tőcsavarok M12 x 1.25
Ft-tól 2 950
Több
Típus A
Osztókör: 3x98
Középfurat: 60.1
+ Csavarok M12 x 1.5
Osztókör: 3x98
Középfurat: 60.1
+ Csavarok M12 x 1.5
Ft-tól 1 940
Több
Típus B
Osztókör: 3x98
Középfurat: 55.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Osztókör: 3x98
Középfurat: 55.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Ft-tól 1 940
Több
Típus B
Osztókör: 3x98
Középfurat: 58.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Osztókör: 3x98
Középfurat: 58.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Ft-tól 1 940
Több
Típus B
Osztókör: 3x98
Középfurat: 58.1
+ Tőcsavarok M12 x 1.25
Osztókör: 3x98
Középfurat: 58.1
+ Tőcsavarok M12 x 1.25
Ft-tól 2 950
Több
Típus C
Osztókör: 3x98
Középfurat: 55.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Osztókör: 3x98
Középfurat: 55.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Ft-tól 23 710
Több
Típus C
Osztókör: 3x98
Középfurat: 58.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Osztókör: 3x98
Középfurat: 58.1
+ Csavarok M12 x 1.25
Ft-tól 23 710
Több


![[Obr.: 60/61/45-predlzene-pozinkovane-stifty-na-kolesa-m12x1-5-50mm-d1-13mm-9mm-50mm.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/60/61/45-predlzene-pozinkovane-stifty-na-kolesa-m12x1-5-50mm-d1-13mm-9mm-50mm.jpg)
