Xenon Izzo típus Hb1 9004 Hb5 9007 4300K Amio
ElADÁS MÁR VÉGET ÉRT

Információ a termékről
The xenon bulb should be installed in place of halogen bulbs with the HB5 (9007). It requires no modifications to install. It has a perfect set focal length and plug voltage characteristic of the halogen lamp. Can be used with any 12V 35W xenon ballast both digital and standard type. Certificates: CE, RoHS Contents: HID xenon filament type HB1 (9004) HB5 (9007) Packed 1 pc Aesthetic and safe packaging warrantyFull specification:
Lamp type HB1 (9004) HB5 (9007)
Nominal power 35 W
Nominal voltage 12V (converted by ballast)
Light colour 4300K
Work temperature -30~+80°C
Connectors standard
| Marka: | AMiO |
|---|---|
| Izzó Típus: | HB1, HB5 |
| Foglalat típus: | P29, PX29t |
| Feszültség (V): | 12V |
| Teljesítmény (W): | 35W |
| Fény Szín: | 4300K |
| Technológia: | XENON |
| Elhelyezés: | A távolsági fényszóróhoz / A tompított fényszóróhoz |
Kapcsolódó termékek
Izzó Típus: D2S
Foglalat típus: P32d-2
Fény Szín: 5500K
Foglalat típus: P32d-2
Fény Szín: 5500K
5 910 Ft
Izzó Típus: D2R
Foglalat típus: P32d-3
Fény Szín: 4300K
Foglalat típus: P32d-3
Fény Szín: 4300K
5 600 Ft


![[Obr.: 65/90/29-hid-xenonova-ziarovka-typ-hb1-9004-hb5-9007-4300k-1691749647.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/65/90/29-hid-xenonova-ziarovka-typ-hb1-9004-hb5-9007-4300k-1691749647.jpg)