Led Izzók Canbus 3030 24Smd 1157 Bay15D P21/5W Fehér 12V/24V
ElADÁS MÁR VÉGET ÉRT
| Marka: | AMiO |
|---|---|
| Izzó Típus: | P21/5W |
| Foglalat típus: | BAY15D |
| Feszültség (V): | 12-24V |
| Teljesítmény (W): | 6,3/1,7W |
| Fény Szín: | 5600K |
| Technológia: | LED |
| Elhelyezés: | A féklámpákhoz / A nappali menetfényhez / Az első helyzetjelzőkhöz / Az első irányjelzőkhöz / A hátsó ködlámpához / A hátsó helyzetjelző lámpához / A hátsó irányjelzőkhöz |
| Svietivosť(lumeny): | 800 |
Kapcsolódó termékek
Izzó Típus: D2S
Foglalat típus: P32d-2
Fény Szín: 5500K
Foglalat típus: P32d-2
Fény Szín: 5500K
5 910 Ft
Izzó Típus: D2R
Foglalat típus: P32d-3
Fény Szín: 4300K
Foglalat típus: P32d-3
Fény Szín: 4300K
5 600 Ft


![[Obr.: 73/45/07-led-canbus-24smd-3030-1157-p21-5w-biela-12v-24v-1691749644.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/73/45/07-led-canbus-24smd-3030-1157-p21-5w-biela-12v-24v-1691749644.jpg)
