K&N légszűrő - E-2653

Információ a termékről
K&N légszűrő - E-2653A K&N légszűrő az eredeti airbox szűrőjének közvetlen helyettesítője.
Egyszerűen beszerelhető a gyári szűrő cseréjével.
Nagy légáramlás és kiváló szűrés
Növeli a motor teljesítményét és javítja a gyorsulást
Tisztítható és újra felhasználható (tisztítási intervallum kb. 80 000 km, a használati körülményektől függően)
K&N garancia akár 1 millió km-ig
Úgy tervezték, hogy a jármű teljes élettartamán át használható legyen
Motorkímélő védelem és K&N csúcsminőségű szűrés:
A K&N légszűrőket úgy tervezték, hogy nagyon magas, gyakorlatilag korlátozás nélküli légáteresztő képességet biztosítsanak, miközben olyan szűrési szintet tartanak, amely hosszú motorélettartamot garantál.
Cserélhető légszűrőink általában 1–8 LE teljesítménynövekedést eredményeznek.
Ezek a nagy áteresztőképességű pamutszűrők tisztíthatók, többször felhasználhatók, és úgy készültek, hogy a motor teljes élettartama alatt használhatók legyenek.
A K&N légszűrők négy–hat rétegű speciális pamutból állnak, amelyet két alumíniumhálóréteg közé préselnek. Ezt az anyagot ezután olajjal itatják át, hogy tovább javítsák a szűrési hatékonyságot.
Az eredmény egy olyan légszűrő, amely jelentősen több levegőt juttat a motorba, kiválóan kiszűri a szennyeződéseket, és a K&N tisztítókészlettel történő mosás és újraolajozás után számtalanszor újra felhasználható.
ID: 5475123
| EAN KOD: | 77108 |
|---|---|
| DRUH: | K&N légszűrő |
| Označenie výrobcu: | E-2653 |
| Výška: | 13.313in [ 338 mm ] |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Počet v balení: | 1 |
| Tvar filtra: | Ovális, kúpos |
| Base Outside Length: | 5.625in [ 143 mm ] |
| Base Outside Width: | 3.375in [ 86 mm ] |
| Filter Material: | Cotton Gauze |
| Množstvo oleja na obnovu filtra: | 2.13 oz [ 63 ml ] |
| Príruba: | None |
| Uhol príruby: | 0 degrees |
| Dĺžka príruby: | 0in [ 0 mm ] |
| Príruba vnútorný priemer: | 0in [ 0 mm ] |
| TYP Príruby: | Centered |
| Priemer Príruby: | 0in [ 0 mm ] |
| Vzduchové filtre: | IGEN |
Alkalmas:
| AUTO BMW 1998 320D 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 1999 320D 2.0L L4 Diesel |
| AUTO ROVER 1999 75 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2000 318d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2000 320D 2.0L L4 Diesel |
| AUTO ROVER 2000 75 2.0L L4 Diesel |
| AUTO LAND ROVER 2000 Freelander 2.0L L4 Diesel Exc. 98BHP |
| AUTO BMW 2001 318d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2001 320D 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2001 320td 2.0L L4 Diesel |
| AUTO ROVER 2001 75 2.0L L4 Diesel |
| AUTO LAND ROVER 2001 Freelander 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2002 318d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2002 320D 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2002 320td 2.0L L4 Diesel |
| AUTO ROVER 2002 75 2.0L L4 Diesel |
| AUTO LAND ROVER 2002 Freelander 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2003 318d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2003 318td 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2003 320Cd 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2003 320D 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2003 320td 2.0L L4 Diesel |
| AUTO ROVER 2003 75 2.0L L4 Diesel |
| AUTO LAND ROVER 2003 Freelander 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2004 118d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2004 120d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2004 318d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2004 318td 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2004 320Cd 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2004 320D 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2004 320td 2.0L L4 Diesel |
| AUTO ROVER 2004 75 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2004 X3 2.0L L4 Diesel |
| AUTO LAND ROVER 2004 Freelander 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2005 118d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2005 120d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2005 318d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2005 318td 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2005 320Cd 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2005 320D 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2005 320td 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2005 520d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO ROVER 2005 75 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2005 X3 2.0L L4 Diesel |
| AUTO LAND ROVER 2005 Freelander 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2006 118d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2006 120d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2006 318d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2006 320D 2.0L L4 Diesel 163BHP |
| AUTO BMW 2006 520d 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2006 X3 2.0L L4 Diesel |
| AUTO LAND ROVER 2006 Freelander 2.0L L4 Diesel |
| AUTO BMW 2007 118d 2.0L L4 Diesel To 2/07 |
| AUTO BMW 2007 120d 2.0L L4 Diesel To 2/07 |
| AUTO BMW 2007 318d 2.0L L4 Diesel 122BHP, To 8/07 |
| AUTO BMW 2007 320D 2.0L L4 Diesel 163BHP, To 8/07 |
| AUTO BMW 2007 520d 2.0L L4 Diesel To 8/07 |
| AUTO BMW 2007 X3 2.0L L4 Diesel To 8/07 |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 83/48-vzduchovy-filter-k-n-e-2653-1677748326.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/83/48-vzduchovy-filter-k-n-e-2653-1677748326.jpg)