Audi A3 - 8V Limousine "S-Line vagy S3 lökhárítóval" Hátsó kipufogódob keresztirányú kimenet jobb/bal - 2x80 Típus 16 jobb/bal

Információ a termékről
Rozsdamentes acél kipufogó-alkatrész a német FOX gyártótól – a következő járműhöz:Audi A3/ S3
Rozsdamentes acélból - Szerelési anyaggal együtt - Végcsöveink mind fényes ezüst színűek, kézzel polírozottak magas fényűre
| Motor: | 1,5l 110kW 1,8l 132kW |
| Gyártási év: | 2012-től |
| Megjegyzés: | Az eredeti Audi S3 8V lökhárítóhoz |
| Cső keresztmetszet: | 70mm |
| Engedély: | EG-tanúsítvány (bejegyzésmentes) |
ID: 5144747
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Autó márka: | Audi |
| Modell: | A3/ S3 |
| Típus: | 8V from 2012 |
| Típus 2: | Limousine/ Cabrio |
| Típus 3: | 1,5l 110kW 1,8l 132kW |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 93/69/26-audi-a3-8v-sedan-s-naraznikom-s-line-alebo-s3-zadny-tlmic-krizovy-vyjazd-pravy-lavy-2x80-typ-16-pravy-lavy-1689842655.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/93/69/26-audi-a3-8v-sedan-s-naraznikom-s-line-alebo-s3-zadny-tlmic-krizovy-vyjazd-pravy-lavy-2x80-typ-16-pravy-lavy-1689842655.jpg)


