BMW E60 M5 Középső Kipufogódob
ElADÁS MÁR VÉGET ÉRT

Információ a termékről
Rozsdamentes acél kipufogó-alkatrész a német FOX gyártótól – a következő járműhöz:BMW 5er Reihe
Inklusive Montagematerial
| Motorisierung: | 5,0l 373kW |
| Hinweis: | Nur als Komplettanlage mit BM032084-xxx und BM032080-VSD verbaubar! Dieser Artikel ist nicht für die Nutzung im öffentlichen Straßenverkehr zulässig - Einsatz nur für Rennsportzwecke! |
| Rohrquerschnitt: | 70mm |
| Genehmigung: | ohne Gutachten (nicht im Bereich der StVZO zugelassen) |
| Motor: | 5,0l 373kW |
| Megjegyzés: | Csak komplett rendszerként szerelhető BM032084-xxx és BM032080-VSD elemekkel! Ez a termék nem engedélyezett a közúti forgalomban való használatra - kizárólag versenycélokra használható! |
| Csőkeresztmetszet: | 70mm |
| Engedély: | jóváhagyás nélkül (nem engedélyezett a StVZO területén) |
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Autó márka: | BMW |
| Modell: | 5er line |
| Típus: | E60/ E61 |
| Típus 2: | E60 M5 |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 93/74/97-stredovy-tlmic-bmw-e60-m5-1689873428.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/93/74/97-stredovy-tlmic-bmw-e60-m5-1689873428.jpg)
