Jaguar XF CC9 hátsó kipufogódob jobb/bal - 2x90 17-es típus jobb/bal

Információ a termékről
Rozsdamentes acél kipufogó-alkatrész a német FOX gyártótól – a következő járműhöz:Jaguar XF CC9
Rozsdamentes acélból - Szerelési anyaggal együtt - Végcsöveink mind fényes ezüst színűek, kézzel polírozva magas fényűre
| Motor: | 3,0l 175kW 4,2l 219/306kW |
| Gyártási év: | 2007-2009 |
| Cső keresztmetszet: | 55mm |
| Engedély: | EG-bizonyítvány (bejegyzésmentes) |
ID: 5146254
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Autó márka: | Jaguar |
| Modell: | XF CC9 |
| Típus: | 4,2l 306kW 2,7l D 152kW |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 93/84/32-zadny-tlmic-jaguar-xf-cc9-pravy-lavy-2x90-typ-17-pravy-lavy-1689842870.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/93/84/32-zadny-tlmic-jaguar-xf-cc9-pravy-lavy-2x90-typ-17-pravy-lavy-1689842870.jpg)
