Mini Cooper S R56 Hátsó Kipufogódob Középső Kimenet - 2x90 Típus 16

Információ a termékről
Rozsdamentes acél kipufogó-alkatrész a német FOX gyártótól – a következő járműhöz:Mini R56
Rozsdamentes acélból - Tartalmazza a szerelési anyagokat - Végcsöveink mind csillogó ezüst színűek, kézzel polírozva magas fényűre
| Motorizáció: | 1,6l 128/135kW |
| Gyártási év: | 2006-tól |
| Csőkeresztmetszet: | 63,5mm |
| Engedély: | EG-tanúsítvány (bejegyzésmentes) |
ID: 5146954
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Autó márka: | Mini |
| Modell: | R56 |
| Típus: | 1,6l 128/135kW S |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 93/91/32-stredovy-vystup-zadneho-tlmica-mini-cooper-s-r56-2x90-typ-16-1689851602.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/93/91/32-stredovy-vystup-zadneho-tlmica-mini-cooper-s-r56-2x90-typ-16-1689851602.jpg)
