Mini Cooper Clubman R55 Végdob - 1x100 Típus 25

Információ a termékről
Rozsdamentes acél kipufogó-alkatrész a német FOX gyártótól – a következő járműhöz:Mini R55
Rozsdamentes acélból - Szerelési anyagokkal együtt - Végcsöveink mind fényes ezüst színűek, kézzel polírozva magas fényűre
| Motor: | 1,6l D 80kW |
| Gyártási év: | 2007-től |
| Csőkeresztmetszet: | 55mm |
| Engedély: | EG-tanúsítvány (bejegyzésmentes) |
ID: 5146959
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Autó márka: | Mini |
| Modell: | R55 |
| Típus: | 1,6l D 80kW |


![[Obr.: 93/91/37-zadny-tlmic-mini-cooper-clubman-r55-1x100-typ-25-1690306793.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/93/91/37-zadny-tlmic-mini-cooper-clubman-r55-1x100-typ-25-1690306793.jpg)


