Mini Cooper Clubman R55 Végdob - 1x100 Típus 25

Információ a termékről
Rozsdamentes acél kipufogó-alkatrész a német FOX gyártótól – a következő járműhöz:Mini R55
Rozsdamentes acélból - Szerelési anyaggal együtt - Végcsöveink mind fényes ezüst színűek, kézzel polírozottak a magas fényű felület elérése érdekében
| Motor: | 1,6l 85/88/90kW |
| Gyártási év: | 2007-től |
| Cső keresztmetszet: | 45mm |
| Engedély: | EG-tanúsítvány (bejegyzésmentes) |
ID: 5146973
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Autó márka: | Mini |
| Modell: | R55 |
| Típus: | 1,6l 85/88/90kW |


![[Obr.: 93/91/51-zadny-tlmic-mini-cooper-clubman-r55-1x100-typ-25-1689843457.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/93/91/51-zadny-tlmic-mini-cooper-clubman-r55-1x100-typ-25-1689843457.jpg)

