VW Eos 1F - Facelift - 1,4l Oldalsó Kipufogódob - 2x80 Típus 16

Információ a termékről
Rozsdamentes acél kipufogó-alkatrész a német FOX gyártótól – a következő járműhöz:VW EOS
Rozsdamentes acélból - Szerelési anyagokkal együtt - Végcsöveink mind fényes ezüst színűek, kézzel polírozva magas fényűre
| Motorizáció: | 1,4l TSI 90/92/118kW 2,0l TDI 100/103kW |
| Gyártási év: | 2011-től |
| Csőkeresztmetszet: | 70mm |
| Engedély: | EG-tanúsítvány (bejegyzésmentes) |
ID: 5149175
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Autó márka: | VW |
| Modell: | EOS |
| Típus: | 1,4l - 2,0l 110kW - 2,0l TDI 100/103kW Facelift |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 94/13/53-vw-eos-1f-facelift-1-4l-zadny-tlmic-na-jednej-strane-2x80-typ-16-1690307532.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/94/13/53-vw-eos-1f-facelift-1-4l-zadny-tlmic-na-jednej-strane-2x80-typ-16-1690307532.jpg)



