VW Tiguan II Benzin - 4motion Végdob Kimenet jobb/bal - 160x90 Típus 38 jobb/bal

Információ a termékről
Rozsdamentes acél kipufogó-alkatrész a német FOX gyártótól – a következő járműhöz:VW Tiguan II
Rozsdamentes acélból - Szerelési anyagokkal együtt - Végcsöveink mind fényes ezüst színűek, kézzel polírozottak a magas fény eléréséhez
| Motorizáció: | 2,0l 132kW |
| Gyártási év: | 2015-től |
| Cső keresztmetszet: | 63,5mm |
| Engedély: | EG-tanúsítvány (bejegyzésmentes) |
ID: 5149191
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Autó márka: | VW |
| Modell: | Tiguan II |
| Típus: | 2,0l 132kW |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 94/13/69-vw-tiguan-ii-benzin-4motion-zadny-tlmic-vystup-pravy-lavy-160x90-typ-38-pravy-lavy-1690305085.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/94/13/69-vw-tiguan-ii-benzin-4motion-zadny-tlmic-vystup-pravy-lavy-160x90-typ-38-pravy-lavy-1690305085.jpg)




