K&N légszűrő - 33-5044

Információ a termékről
K&N légszűrő - 33-5044A K&N légszűrő az eredeti airbox szűrőjének közvetlen helyettesítője.
Egyszerűen beszerelhető a gyári szűrő cseréjével.
Nagy légáramlás és kiváló szűrés
Növeli a motor teljesítményét és javítja a gyorsulást
Tisztítható és újra felhasználható (tisztítási intervallum kb. 80 000 km, a használati körülményektől függően)
K&N garancia akár 1 millió km-ig
Úgy tervezték, hogy a jármű teljes élettartamán át használható legyen
Motorkímélő védelem és K&N csúcsminőségű szűrés:
A K&N légszűrőket úgy tervezték, hogy nagyon magas, gyakorlatilag korlátozás nélküli légáteresztő képességet biztosítsanak, miközben olyan szűrési szintet tartanak, amely hosszú motorélettartamot garantál.
Cserélhető légszűrőink általában 1–8 LE teljesítménynövekedést eredményeznek.
Ezek a nagy áteresztőképességű pamutszűrők tisztíthatók, többször felhasználhatók, és úgy készültek, hogy a motor teljes élettartama alatt használhatók legyenek.
A K&N légszűrők négy–hat rétegű speciális pamutból állnak, amelyet két alumíniumhálóréteg közé préselnek. Ezt az anyagot ezután olajjal itatják át, hogy tovább javítsák a szűrési hatékonyságot.
Az eredmény egy olyan légszűrő, amely jelentősen több levegőt juttat a motorba, kiválóan kiszűri a szennyeződéseket, és a K&N tisztítókészlettel történő mosás és újraolajozás után számtalanszor újra felhasználható.
ID: 5474479
| EAN KOD: | 186744 |
|---|---|
| DRUH: | K&N légszűrő |
| Označenie výrobcu: | 33-5044 |
| Výška: | 1.5 in (38 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Počet v balení: | 1 |
| Tvar filtra: | Panel |
| Filter Material: | Cotton Gauze |
| Vonkajšia dĺžka: | 7.72 in (196 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 1.75 in (44 mm) |
| Vzduchové filtre: | IGEN |
Alkalmas:
| AUTO HONDA 2014 Civic X 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2016 Civic 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2016 Civic 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2017 Civic 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2017 Civic Si 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2017 Civic X 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2017 CR-V 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2018 Civic 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2018 Civic Si 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2018 Civic X 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2018 CR-V 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2019 Civic 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2019 Civic Si 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2019 Civic X 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2019 CR-V 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2020 Civic 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2020 Civic Si 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2020 CR-V 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2021 Civic 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2021 CR-V 1.5L L4 Benzin |
| AUTO HONDA 2022 CR-V 1.5L L4 Benzin |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 95/97/27-vzduchovy-filter-k-n-33-5044-1677748362.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/95/97/27-vzduchovy-filter-k-n-33-5044-1677748362.jpg)




