K&N légszűrő - E-0661

Információ a termékről
K&N légszűrő - E-0661A K&N légszűrő az eredeti airbox szűrőjének közvetlen helyettesítője.
Egyszerűen beszerelhető a gyári szűrő cseréjével.
Nagy légáramlás és kiváló szűrés
Növeli a motor teljesítményét és javítja a gyorsulást
Tisztítható és újra felhasználható (tisztítási intervallum kb. 80 000 km, a használati körülményektől függően)
K&N garancia akár 1 millió km-ig
Úgy tervezték, hogy a jármű teljes élettartamán át használható legyen
Motorkímélő védelem és K&N csúcsminőségű szűrés:
A K&N légszűrőket úgy tervezték, hogy nagyon magas, gyakorlatilag korlátozás nélküli légáteresztő képességet biztosítsanak, miközben olyan szűrési szintet tartanak, amely hosszú motorélettartamot garantál.
Cserélhető légszűrőink általában 1–8 LE teljesítménynövekedést eredményeznek.
Ezek a nagy áteresztőképességű pamutszűrők tisztíthatók, többször felhasználhatók, és úgy készültek, hogy a motor teljes élettartama alatt használhatók legyenek.
A K&N légszűrők négy–hat rétegű speciális pamutból állnak, amelyet két alumíniumhálóréteg közé préselnek. Ezt az anyagot ezután olajjal itatják át, hogy tovább javítsák a szűrési hatékonyságot.
Az eredmény egy olyan légszűrő, amely jelentősen több levegőt juttat a motorba, kiválóan kiszűri a szennyeződéseket, és a K&N tisztítókészlettel történő mosás és újraolajozás után számtalanszor újra felhasználható.
ID: 5475047
| EAN KOD: | 179426 |
|---|---|
| DRUH: | K&N légszűrő |
| Označenie výrobcu: | E-0661 |
| Výška: | 6.75in [ 171 mm ] |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Počet v balení: | 1 |
| Vonkajší priemer: | 5.625in [ 143 mm ] |
| Tvar filtra: | Lekerekített, egyenes |
| Filter Material: | Cotton Gauze |
| Množstvo oleja na obnovu filtra: | 1.5 oz [ 44 ml ] |
| Príruba: | 1 |
| Vnútorný priemer: | 3.063in [ 78 mm ] |
| Inner Wire: | No |
| Vzduchové filtre: | IGEN |
Alkalmas:
| AUTO MERCEDES BENZ 2014 A45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2014 CLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2014 GLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2015 A45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2015 CLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2015 GLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2016 A45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2016 CLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2016 GLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2017 A45 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2017 A45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2017 CLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2017 GLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2018 A45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2018 CLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2018 GLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2019 CLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |
| AUTO MERCEDES BENZ 2019 GLA45 AMG 2.0L L4 Benzin |


![[Obr.: 96/08/84-vzduchovy-filter-k-n-e-0661-1677748621.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/96/08/84-vzduchovy-filter-k-n-e-0661-1677748621.jpg)



