K&N légszűrő - E-1999

Információ a termékről
K&N légszűrő - E-1999A K&N légszűrő az eredeti airbox szűrőjének közvetlen helyettesítője.
Egyszerűen beszerelhető a gyári szűrő cseréjével.
Nagy légáramlás és kiváló szűrés
Növeli a motor teljesítményét és javítja a gyorsulást
Tisztítható és újra felhasználható (tisztítási intervallum kb. 80 000 km, a használati körülményektől függően)
K&N garancia akár 1 millió km-ig
Úgy tervezték, hogy a jármű teljes élettartamán át használható legyen
Motorkímélő védelem és K&N csúcsminőségű szűrés:
A K&N légszűrőket úgy tervezték, hogy nagyon magas, gyakorlatilag korlátozás nélküli légáteresztő képességet biztosítsanak, miközben olyan szűrési szintet tartanak, amely hosszú motorélettartamot garantál.
Cserélhető légszűrőink általában 1–8 LE teljesítménynövekedést eredményeznek.
Ezek a nagy áteresztőképességű pamutszűrők tisztíthatók, többször felhasználhatók, és úgy készültek, hogy a motor teljes élettartama alatt használhatók legyenek.
A K&N légszűrők négy–hat rétegű speciális pamutból állnak, amelyet két alumíniumhálóréteg közé préselnek. Ezt az anyagot ezután olajjal itatják át, hogy tovább javítsák a szűrési hatékonyságot.
Az eredmény egy olyan légszűrő, amely jelentősen több levegőt juttat a motorba, kiválóan kiszűri a szennyeződéseket, és a K&N tisztítókészlettel történő mosás és újraolajozás után számtalanszor újra felhasználható.
ID: 5475100
| EAN KOD: | 149133 |
|---|---|
| DRUH: | K&N légszűrő |
| Označenie výrobcu: | E-1999 |
| Výška: | 6.5in [ 165 mm ] |
| Obsah balenia: | 2 Air Filters |
| Počet v balení: | 2 |
| Tvar filtra: | Ovális, kúpos |
| Filter Material: | Cotton Gauze |
| Príruba: | 1 |
| Uhol príruby: | 0 degrees |
| Dĺžka príruby: | 1.25in [ 32 mm ] |
| Príruba vnútorný priemer: | 5in [ 127 mm ] |
| TYP Príruby: | Centered |
| Vonkajšia dĺžka: | 6.375in [ 162 mm ] |
| Vonkajšia šírka: | 4.625in [ 117 mm ] |
| Priemer Príruby: | 0in [ 0 mm ] |
| Vzduchové filtre: | IGEN |
Alkalmas:
| AUTO PORSCHE 2009 911 3.8L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE 2009 911 3.8L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE 2009 911 3.6L H6 Benzin Exc. Turbo |
| AUTO PORSCHE 2010 911 3.8L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE 2010 911 3.8L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE 2010 911 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE 2011 911 3.8L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE 2011 911 3.6L H6 Benzin Exc. Turbo |
| AUTO PORSCHE 2012 911 3.8L H6 Benzin w/Round Filter |
| AUTO PORSCHE 2012 911 3.8L H6 Benzin w/Round Filter |
| AUTO PORSCHE 2012 911 3.6L H6 Benzin |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 96/09/68-vzduchovy-filter-k-n-e-1999-1677748637.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/96/09/68-vzduchovy-filter-k-n-e-1999-1677748637.jpg)

