K&N légszűrő - HA-1016

Információ a termékről
K&N légszűrő - HA-1016A K&N légszűrő az eredeti airbox szűrőjének közvetlen helyettesítője.
Egyszerűen beszerelhető a gyári szűrő cseréjével.
Nagy légáramlás és kiváló szűrés
Növeli a motor teljesítményét és javítja a gyorsulást
Tisztítható és újra felhasználható (tisztítási intervallum kb. 80 000 km, a használati körülményektől függően)
K&N garancia akár 1 millió km-ig
Úgy tervezték, hogy a jármű teljes élettartamán át használható legyen
Motorkímélő védelem és K&N csúcsminőségű szűrés:
A K&N légszűrőket úgy tervezték, hogy nagyon magas, gyakorlatilag korlátozás nélküli légáteresztő képességet biztosítsanak, miközben olyan szűrési szintet tartanak, amely hosszú motorélettartamot garantál.
Cserélhető légszűrőink általában 1–8 LE teljesítménynövekedést eredményeznek.
Ezek a nagy áteresztőképességű pamutszűrők tisztíthatók, többször felhasználhatók, és úgy készültek, hogy a motor teljes élettartama alatt használhatók legyenek.
A K&N légszűrők négy–hat rétegű speciális pamutból állnak, amelyet két alumíniumhálóréteg közé préselnek. Ezt az anyagot ezután olajjal itatják át, hogy tovább javítsák a szűrési hatékonyságot.
Az eredmény egy olyan légszűrő, amely jelentősen több levegőt juttat a motorba, kiválóan kiszűri a szennyeződéseket, és a K&N tisztítókészlettel történő mosás és újraolajozás után számtalanszor újra felhasználható.
ID: 5475165
| DRUH: | K&N légszűrő |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 187661 |
| Výška: | 2.688 in (68 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Unique |
| Výška balenia: | 4.5 in (114 mm) |
| Dĺžka balenia: | 20.13 in (511 mm) |
| Šírka balenia: | 7.5 in (191 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 2.08 lb (0.95 kg) |
| Hmotnosť: | 2.1 lb (0.9 kg) |
| Vzduchový filter: | IGEN |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 96/15/04-vzduchovy-filter-k-n-ha-1016-1677754136.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/96/15/04-vzduchovy-filter-k-n-ha-1016-1677754136.jpg)