K&N légszűrő - SU-1399

Információ a termékről
K&N légszűrő - SU-1399A K&N légszűrő az eredeti airbox szűrőjének közvetlen helyettesítője.
Egyszerűen beszerelhető a gyári szűrő cseréjével.
Nagy légáramlás és kiváló szűrés
Növeli a motor teljesítményét és javítja a gyorsulást
Tisztítható és újra felhasználható (tisztítási intervallum kb. 80 000 km, a használati körülményektől függően)
K&N garancia akár 1 millió km-ig
Úgy tervezték, hogy a jármű teljes élettartamán át használható legyen
Motorkímélő védelem és K&N csúcsminőségű szűrés:
A K&N légszűrőket úgy tervezték, hogy nagyon magas, gyakorlatilag korlátozás nélküli légáteresztő képességet biztosítsanak, miközben olyan szűrési szintet tartanak, amely hosszú motorélettartamot garantál.
Cserélhető légszűrőink általában 1–8 LE teljesítménynövekedést eredményeznek.
Ezek a nagy áteresztőképességű pamutszűrők tisztíthatók, többször felhasználhatók, és úgy készültek, hogy a motor teljes élettartama alatt használhatók legyenek.
A K&N légszűrők négy–hat rétegű speciális pamutból állnak, amelyet két alumíniumhálóréteg közé préselnek. Ezt az anyagot ezután olajjal itatják át, hogy tovább javítsák a szűrési hatékonyságot.
Az eredmény egy olyan légszűrő, amely jelentősen több levegőt juttat a motorba, kiválóan kiszűri a szennyeződéseket, és a K&N tisztítókészlettel történő mosás és újraolajozás után számtalanszor újra felhasználható.
ID: 5475206
| DRUH: | K&N légszűrő |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 21020 |
| Výška: | 3.5 in (89 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Unique |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 10.31 in (262 mm) |
| Dĺžka balenia: | 10.19 in (259 mm) |
| Šírka balenia: | 3.94 in (100 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 1.88 lb (0.85 kg) |
| Hmotnosť: | 1.9 lb (0.9 kg) |
| Flanges: | None |
| Vzduchový filter: | IGEN |
| Filter Re-Oiling Amount: | 1.07 oz (32 ml) |
Kapcsolódó termékek
ERŐS TÉPŐPONTOS CSOMAGTARTÓ AUTÓTŰZOLTÓ KÉSZÜLÉKHEZ A tűzoltó készülék burkolata gyors és kényelmes módja az autós tűzoltó…
4 100 Ft


![[Obr.: 96/17/99-vzduchovy-filter-k-n-su-1399-1677754221.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/96/17/99-vzduchovy-filter-k-n-su-1399-1677754221.jpg)



