Xenon Izzo típus D4S 35W 4300K AMiO BASIC 35W 4300K AMiO BASIC
| Marka: | AMiO |
|---|---|
| Izzó Típus: | D4S |
| Foglalat típus: | P32d-5 |
| Typ balenia: | 1ks |
| Feszültség (V): | 12V |
| Teljesítmény (W): | 35W |
| Fény Szín: | 4300K |
| Technológia: | XENON |
| Elhelyezés: | A távolsági fényszóróhoz / A tompított fényszóróhoz / A tompított fényszóróhoz (Xenon) |
Kapcsolódó termékek
Izzó Típus: D2S
Foglalat típus: P32d-2
Fény Szín: 5500K
Foglalat típus: P32d-2
Fény Szín: 5500K
5 910 Ft
Izzó Típus: D2R
Foglalat típus: P32d-3
Fény Szín: 4300K
Foglalat típus: P32d-3
Fény Szín: 4300K
5 600 Ft

