Xenon Izzo típus D1R 35W 6000K AMiO BASIC 35W 6000K AMiO BASIC
| Marka: | AMiO |
|---|---|
| Izzó Típus: | D1R |
| Foglalat típus: | PK32d-3 |
| Typ balenia: | 1ks |
| Feszültség (V): | 12V |
| Teljesítmény (W): | 35W |
| Fény Szín: | 6000K |
| Technológia: | XENON |
| Elhelyezés: | A nappali menetfényhez / A távolsági fényszóróhoz / A tompított fényszóróhoz / A tompított fényszóróhoz (Xenon) |
Kapcsolódó termékek
Izzó Típus: H8/H9/H11
Foglalat típus: PGJ19-1, PGJ19-5, PGJ19-2
Fény Szín: 6000K
Foglalat típus: PGJ19-1, PGJ19-5, PGJ19-2
Fény Szín: 6000K
3 010 Ft

