LED DRL Xenon fényszórók Megfelelő megjelenés: Ford Mondeo MK5 (2013-2016) Flowing Dynamic Sequential Turning Lights Chrome
Információ a termékről
A beszerelést kizárólag szakszerviz végezheti, mivel eredeti és utángyártott alkatrészekről van szó, amelyek megfelelő szakértelmet, hozzáértést és professzionalizmust igényelnek! Szakszerűtlen beszerelés esetén a jármű károsodhat, amelyért nem vállalunk felelősséget.A termék nem rendelkezik E-jellel / ABE / TÜV tanúsítvánnyal. Csak tuning célokra, közúti forgalmon kívüli használatra alkalmas.
Kiváló minőségű utángyártott alkatrészekről van szó.
Intro
Ezeknek a fényszóróknak az a célja, hogy javítsák Ford Mondeo dizájnját és növeljék a közúti biztonságotAlkalmas
Ford Mondeo MK5 (2013-2016) halogén izzókkal szerelve *csak balkormányoshoz (LHD)Nem alkalmas
Ford Mondeo MK5 (2013-2016) gyári xenon fényszórókkal szerelve Ford jobbkormányos (RHD) Ford Mondeo MK4 (2007-2013)Leírás
LED DRL fényszórók bifokális projektorral Szín: króm Izzó típusa: H7 (nem tartozék) Irányjelző lámpa: Szekvenciális LED Feszültség: 12V Fény: Super White 6000K LED Hőmérséklet színe: 5000KSzerelés és szerelés
Szerelési útmutató nem tartozék. Felhatalmazott autószervizbe történő beszerelés erősen ajánlott.A csomag tartalma
Egy készlet fényszóró (bal és jobb)Csomag méretei
Hossz (cm): 86 Szélesség (cm): 65 Magasság (cm): 35 Súly (kg): 9| Általános specifikációk | |
|---|---|
| Szín | Króm |
| Hogy illeszkedjen | Fényszóró |
| Nem alkalmas | Ford Mondeo MK5 13-16 xenon/MK4 07-13, Ford jobbkormányos (RHD) |
| Hőmérsékleti együttható | 5000K |
| Termék típusa | Tuning Autóalkatrészek Fényszóróegységek Lámpák Fények |
| Alkalmas | Ford Mondeo MK5 13-16 halogén izzókkal |
| Szélesség | 65 |
| Hossz | 86 |
| Magasság | 35 |
| Izzó típusa | H7 |
| Technológia | LED |
| Egységmennyiség | Készlet |
| Feszültség | 12V |
| Elhelyezés az autón | Elöl, Bal, Jobb |
| Nem tartalmazza | Beszerelési útmutató, Izzók |
| Jellemzők | LED dinamikus szekvenciális kanyarodó lámpa |
| Márka | KITT Tuning |
| Csak azért | Halogén OEM, balkormányos (LHD) |
| Súly | 9 |
Intro
These Headlights are meant to improve the design of your Ford Mondeo and increase road securitySuitable for
Ford Mondeo MK5 (2013-2016) equipped with halogen bulbs *only for Left Hand Drive (LHD)Not suitable for
Ford Mondeo MK5 (2013-2016) equipped with factory xenon headlights Ford Right Hand Drive (RHD) Ford Mondeo MK4 (2007-2013)Description
LED DRL Headlights with bifocal projector Color: Chrome Bulb Type: H7 (not included) Turn light: Sequential LED Voltage: 12V High light: Super White 6000K LED Temperature color: 5000KFitting and Installation
Fitting instructions not included. Installation in an authorized car service is highly recommended.Package Contains
One set of headlights (left & right)Package dimensions
Length (cm): 86 Width (cm): 65 Height (cm): 35 Weight (kg): 9| General specs | |
|---|---|
| Color | Chrome |
| To fit | Headlight |
| Not suitable for | Ford Mondeo MK5 13-16 with xenon/MK4 07-13, Ford Right Hand Drive (RHD) |
| Temperature coefficient | 5000K |
| Product type | Tuning Car Parts Headlights Assemblies Lamps Lights |
| Suitable for | Ford Mondeo MK5 13-16 with halogen bulbs |
| Width | 65 |
| Length | 86 |
| Height | 35 |
| Bulb type | H7 |
| Technology | LED |
| Unit quantity | Set |
| Voltage | 12V |
| Placement on car | Front, Left, Right |
| Not included | Fitting instructions, Bulbs |
| Features | LED Dynamic Sequential Turning Light |
| Brand | KITT Tuning |
| Only for | Halogen OEM, Left Hand Drive (LHD) |
| Weight | 9 |
ID: 4934064
| Kategoria 1: | Headlights |
|---|---|
| Kategoria 2: | Performance |
| Značka: | KITT |
| Predné svetlá: | IGEN |
| Kategoria: | Első fényszórók |


![[Obr.: 99/64/62-led-drl-svetlomety-xenonovy-vzhlad-vhodne-pre-ford-mondeo-mk5-2013-2016-plynule-dynamicke-sekvencne-natacacie-svetla-chrome-1778595761.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/99/64/62-led-drl-svetlomety-xenonovy-vzhlad-vhodne-pre-ford-mondeo-mk5-2013-2016-plynule-dynamicke-sekvencne-natacacie-svetla-chrome-1778595761.jpg)
















