Hátsó lámpák LED VW Jetta Mk6 VI (2012-2014) Dinamikus Flowing Irányjelzők Piros Smoke
Információ a termékről
A beszerelést kizárólag szakszerviz végezheti, mivel eredeti és utángyártott alkatrészekről van szó, amelyek megfelelő szakértelmet, hozzáértést és professzionalizmust igényelnek! Szakszerűtlen beszerelés esetén a jármű károsodhat, amelyért nem vállalunk felelősséget.A termék nem rendelkezik E-jellel / ABE / TÜV tanúsítvánnyal. Csak tuning célokra, közúti forgalmon kívüli használatra alkalmas.
Kiváló minőségű utángyártott alkatrészekről van szó.
Intro
Ezek a hátsó lámpák hivatottak kiegészíteni VW Jetta sportos dizájnját.Alkalmas
VW Jetta Mk6 VI Non GLI (2012-2014)Nem alkalmas
VW Jetta Mk6 Wagon / kombi 5 ajtós VW Jetta Mk6 VI Facelift (2015-2018) VW Jetta Mk5 V (2005-2011)Leírás
Ezeknek a hátsó lámpáknak ugyanazok a csatlakozásai és vezetékei vannak, mint az eredeti autóknak. LightBar: LED 6000k Ház anyaga: ABS, PMMA, ÜVEG Lencse anyaga: PC Helyzetfény: LED fénysáv Iránylámpa: Dinamikusan áramló, szekvenciális irányjelző LED Kompatibilis a fedélzeti számítógéppel (hibamentes)Szerelés és szerelés
Szerelési útmutató nem tartozék. Felhatalmazott autószervizben történő beszerelés erősen ajánlott!A csomag tartalma
Egy készlet hátsó lámpa (bal és jobb)Csomag méretei
Hossz (cm): 62 Szélesség (cm): 37 Magasság (cm): 20 Súly (kg): 6| Általános specifikációk | |
|---|---|
| Hogy illeszkedjen | Hátsó lámpák |
| Nem alkalmas | VW Jetta Mk6 Wagon/Estate 5 ajtós / Mk5 V 05-11 |
| Hőmérsékleti együttható | 6000K |
| Termék típusa | Tuning Autóalkatrészek Fényszóróegységek Lámpák Fények |
| Alkalmas | VW Jetta Mk6 VI Non GLI (2012-2014) |
| Szélesség | 37 |
| Hossz | 62 |
| Magasság | 20 |
| Anyag | ABS, PMMA, ÜVEG |
| Egységmennyiség | Készlet |
| Elhelyezés az autón | Hátsó, Bal, Jobb |
| Világos típus | LED |
| Nem tartalmazza | Szerelési utasítások |
| Jellemzők | LED dinamikus szekvenciális kanyarodó lámpa |
| Márka | KITT Tuning |
| Súly | 6 |
Intro
These taillights are meant to complete the sporty design of your VW Jetta.Suitable for
VW Jetta Mk6 VI Non GLI (2012-2014)Not suitable for
VW Jetta Mk6 Wagon / Estate 5 Doors VW Jetta Mk6 VI Facelift (2015-2018) VW Jetta Mk5 V (2005-2011)Description
These taillights have the same connections and wires with the original cars. LightBar: LED 6000k Housing Material: ABS, PMMA, GLASS Lens Material: PC Position Light : LED Lightbar Turn Light: Dynamic Flowing Sequential turn signals LED Compatible with on board computer (error free)Fitting and Installation
Fitting instructions not included. Installation in an authorized car service is highly recommended!Package Contains
One set of Taillights (Left&Right)Package dimensions
Length (cm): 62 Width (cm): 37 Height (cm): 20 Weight (kg): 6| General specs | |
|---|---|
| To fit | Taillights |
| Not suitable for | VW Jetta Mk6 Wagon/Estate 5 Doors / Mk5 V 05-11 |
| Temperature coefficient | 6000K |
| Product type | Tuning Car Parts Headlights Assemblies Lamps Lights |
| Suitable for | VW Jetta Mk6 VI Non GLI (2012-2014) |
| Width | 37 |
| Length | 62 |
| Height | 20 |
| Material | ABS, PMMA, GLASS |
| Unit quantity | Set |
| Placement on car | Rear, Left, Right |
| Light type | LED |
| Not included | Fitting instructions |
| Features | LED Dynamic Sequential Turning Light |
| Brand | KITT Tuning |
| Weight | 6 |
ID: 4931779
| Kategoria 1: | Tail Lights |
|---|---|
| Značka: | KITT |
| Zadne svetla: | IGEN |
| Kategoria: | Hátsó lámpák |


![[Obr.: 99/72/00-zadne-svetla-led-vhodne-pre-vw-jetta-mk6-vi-2012-2014-dynamicke-plynule-smerovky-cerveny-dym-1778595699.jpg]](https://www.fusionshop.hu/images/catalog-main2/99/72/00-zadne-svetla-led-vhodne-pre-vw-jetta-mk6-vi-2012-2014-dynamicke-plynule-smerovky-cerveny-dym-1778595699.jpg)











